blog da Yaşam alanlarınıza dair öneriler ve güncel bilgilere ulaşacaksınız.Berrak Mobilya

Berrak Mobilya Adı kalite ve güvenle birlikte anılan, yurt içi ve yurt dışı pazarında bilinirliği yüksek, ülke ekonomisine katkıda bulunan, kazanan ve kazandıran,
çalışanları, müşterileri ve tedarikçileriyle bütünleşmiş, yeniliği destekleyen,
yüksek müşteri memnuniyeti odaklı bir firma olmak. yenilikçilik odaklı girişimci ruhumuzdan güç alan güvenilir ekiplerimizle faaliyet gösterdiğimiz her alanda,
dokunduğumuz her hayata değer katarak büyüyen bir marka olmak. blog sizin için

Berrak Mobilya Blog

ürünlerimize dair ve mobilya dekorasyon ile ilgili önemli bilgiler bulacaksınız. tasarım ödüllü mobilyaları ile yaşam alanlarınızı daha konforlu hale getirmeyi amaçlıyor. Berrak Mobilya online mağazasında tüm ürünlerimizi görebilirsiniz. Ürünlerimiz alanında söz sahibi tasarımcılar tarafından tasarlanarak dünya standartlarında malzeme ve kaliteli işçilik ile üretilmektedir. Online mağazamızda sergilenen mobilya fiyatları güncel veriler olup, dönemsel indirimler anlık olarak yansıtılmaktadır.

Berrak Mobilya’nın etkileyici renk ve doku uyumu ile tasarıma imzasını atarak, ürettiği mucizevi ürünleri keşfedin. Kullanışlılık, işlevsellik, cazip koşullar ve Tüm Ürünlerde 2 yıl garanti, Tercih edilmemizin başlıca nedenlerindendir.

Tüm ürünlerimiz bozulma, kırılma ve solmaya karşı 2 yıl garantilidir. Bu garantinin arkasında Berrak Mobilya’nın kaliteli malzeme, ileri teknoloji ve özenli işçilik ve mükemmel tasarım için çalışan ekibi bulunmaktadır. Tüm ürünlerimi, dünya standartlarına uygun anti-kanserojen ve anti-bakteriyel malzemeler kullanılarak yüksek teknoloji ile üretiliyor. İnternet mağazamızdaki tüm ürünlerimiz de bu garanti kapsamındadır.

Tasarım Ödüllü Mobilyalar ve müthiş detayları berrak mobilya blog da bulabilirsiniz.
Berrak Mobilya firması sizlerin yaşam alanlarınızı ürünleriyle tasarlayıp en iyi hizmeti sağlayabilmek adına tüm teknik bilgi birikimi ile 1994 yılında üretime başladı. Tüm departmanlarımız, siz değerli müşterilerimizin yaşam tarzına uygunluğunu gözeterek , yüksek kaliteyi, eşsiz ve ergonomik tasarımlarını sunmak için yoğun bir şekilde çalışmaktadır. Berrak Mobilya firması tüm desteğinizle her geçen gün büyüyor ve bu hep böyle devam edecek…
İyi tasarım, tamkalite..
Berrak Mobilya blog takip edin dekorasyonun püf noktalarını öğrenin
DEĞİŞİM PEŞİNİZDEN GELSİN
Evlerimiz kendimizi iyi hissetmek istediğimiz yerlerdir. Bu yüzden mobilya seçimlerimizde tasarımdan, kalitesine,fonksiyonelliğinden rengine kadar her şeye özenle dikkat etmeliyiz.
Mekanlarını farklı bir felsefe ile yeniden tasarlamak isteyenler için biçilmiş kaftan…Kentsel ortamlarda estetiğin peşine düşerek eski ile yeniyi bir araya getirmekten çekinmeyenler için özel olarak tasarladık…
Berrak Mobilya blog da sizin için derlene eşsiz bilgiler var.
RUTİNİN BİRAZ DIŞINA ÇIKIP MACERACI RUHUMUZLA OYNAYAN TASARIMLARIN ZAMANI GELMEDİ Mİ?
Yaşadığımız mekanın renklerini seçerken sadece doğru tonları araştırmak için dahi günler hatta haftalar harcamak,bazılarımız için alışılmadık bir durum olabilir. Ancak renkler arasında birer duyudur…
Berrak Mobilya olarak; İyi dürüst ve faydalı tasarıma olan bağlılığımızı hiç bir
zaman kaybetmedik.Profesyonel tasarım danışmanlarımızla ve iç dekorasyon uzmanlarımızla son derece mükemmel bir hizmet sunmaktan onur duyuyoruz. Mutlu günler!

TV ÜnitesiYaşam OdasıDuvarlarınız ile Uyumlu TV Ünitesi Seçimi

12 Mart 20190
https://www.berrakmobilya.com.tr/wp-content/uploads/2019/03/duvarlariniz-ile-uyumlu-tv-unitesi-secimi-2.jpg

Ev dekorasyonu uyum içinde yapıldığında daha güzel ve özeldir. Koltuklar, sehpalar ve TV üniteleri ile bir bütünlük sağlanan dekorasyonda dikkat çeken diğer bir ayrıntı ise duvarlar ile TV ünitesinin uyumudur. Genel dekorasyon kuralları çerçevesinde bireylerin zevklerine göre bir bütün hava sağlanabilir. Duvarların ve TV ünitesinin renk uyumu da ortamın havasını değiştirecek farklılık katacaktır. Duvarlarınız ile uyumlu TV ünitesi seçimi yaparak farkınızı gösterebilirsiniz.

Oturma Odalarında TV Ünitesi Tercihleri

Genellikle oturma odalarında daha fazla kullanılan TV üniteleri ortamın fiziki yapısına göre tercih edilirler. Odanın büyüklüğü veya ışık alma durumu seçilen mobilyalarında tarzını belirler. Duvarın rengine göre TV ünitesi seçimi de önem sağlayacağından dikkatli olunmalıdır. Renk bütünlüğü ve tarz uyumu yakalanırsa dekorasyon tam anlamıyla yapılmış olur. Kullanılan malzemelerin kalitesi de dekorasyonun ne kadar iyi yapıldığının bir göstergesidir. Basit duran ve göze hoş gelmeyen TV üniteleri duvarın rengi ne olursa olsun bir boşluk yaratır. Bu durum ise bireylerin hiç istemedikleri bir durumdur.

Duvar Rengiyle TV Ünitesinin Benzerliği

Son yıllarda TV ünitesi kullanımı giderek yaygın hale gelmeye başladı. Oturma odalarının veya salonların daha farklı durmasını sağlayan TV üniteleri çeşitli renk ve büyüklüklerde satışa sunulmaktadır. Beyaz, krem, siyah veya daha birçok değişik renklerle imal edilen TV üniteleri tercih edilirken kullanılacak alanın duvar rengi de dikkatlerden kaçmaması gerekir. Genel dekorasyonun tamamlayıcısı göreviyle yer alan TV üniteleri raflı ve dolaplı şekillerde yer almaktadır. TV ünitelerinin diğer mobilyalarla olan uyumu da yakalanmalıdır. Bazı hanımlar renk uyumu yerine daha zıt renkleri tercih ederek marjinal bir hava yaratmaya çalışırlar. Duvarlarınızın yapısı ve rengine uygun ünite seçimi yaptığınızda genel olarak muhteşem uyumu yakalayabilirsiniz.

duvarlariniz-ile-uyumlu-tv-unitesi-secimi-berrak
duvarlariniz-ile-uyumlu-tv-unitesi-secimi-beyaz

Evinizde dekorasyona Önem Verin

Evde yaşayan bireylerin birçoğu televizyon seyretmek için fırsat yaratır. Özellikle akşam saatlerinde izlenen televizyon programları için ortamın uygun şartlarda ve renklerde olması gerekir. Özellikle ortamın renk yapısı kişilere daha sakinlik ve rahatlık vermelidir. Bu neden den dolayı renk uyumu yakalanmalıdır. TV ünitesi modelleri tercihen kişilerin zevklerine göre değişir. Renk seçimi duvarlarla uyumlu olduğunda daha sıcak bir ortam yaratılır.

Renkli TV Üniteleriyle Müthiş Uyum

TV üniteleri son zamanlarda pratik kullanıma uygun ve çeşitli renklerle imal edilmiştir. Alt dolap veya raflı modelleriyle evlerin dekorasyonunu tamamlayan TV üniteleri zarif duruşlarıyla dikkat çekmektedir. Kullanıldıkları duvarın renk ve fiziki yapısı da bu ünitelere uyum sağlaması gerekir. Diğer mobilyalara uygun TV üniteleri renkleri ve duruşu ile birbirini tamamlar. Tek renk yerine iki renkli kombinlerle TV ünitesi zarifliğini anında yakalayabilirsiniz. Duvarların rengine göre farklı renk tarzlarıyla şık tasarımlar elde edebilirsiniz. Televizyonunuzu konumlandıracağınız duvarın yapısı ve rengi önem taşır.

Yorum Yaz

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

https://www.berrakmobilya.com.tr/wp-content/uploads/2019/03/Berrak-Mobilya-b-logo-320x105.png

Berrak bir dünya BERRAK MOBİLYA

Berrak Mobilya 'nın etkileyici renk ve doku uyumu ile tasarıma imzasını atarak, ürettiği mucizevi ürünleri keşfedin. Amacımız; yaşam alanları üzerine konforlu çözümleri, mutlu müşteri ilkesi ile geliştirmektir. Kullanışlılık, işlevsellik, cazip koşullar ve Tüm Ürünlerde 2 yıl garanti, Tercih edilmemizin başlıca nedenlerindendir. İstanbul Masko ve İnegöl Mobiliyum A ve B Etaplarında Mağazalarımız her gün açıktır.
SOSYAL

Doğanın başlattığı muhteşem değişime siz de katılın!

https://www.berrakmobilya.com.tr/wp-content/uploads/2019/03/FOOTER-BERRAK-CEVİZ-AHŞAP-2-320x208.jpg
TASARIM ÖDÜLLÜ MOBİLYALAR BERRAK MOBİLYA

WhatsApp chat