SehpaYaşam Odası En Yeni Moda Sehpalar

25 Şubat 2019by 0

Hanımlar için ev dekorasyonu çok önemlidir. Dekorasyon tarzları sürekli değişse de sürekli kullanılan eşyaların amaçları hiç değişmez. Masa, sandalye, koltuk ve sehpa derken birçok eşyanın kullanım alanları aynı olurken görünüşleri de değişikliğe uğramaktadır. Son moda sehpaların tarzları ve kullanış amaçları birbirinden farklı hale gelmiştir. Üçlü, ikili ve tekli olarak satılan sehpalar bir evin olmazsa olmaz eşya grubudur. En yeni ve farklı sehpalar internet aracılığı ile yayınlanmaya devam etmektedir. En yeni moda sehpalar için ufak bir araştırmadan sonra doğru kararı verebilirsiniz.

Renkli Ve Sağlam Sehpalar

Renkli son moda sehpalar zigon olarak tasarlanmıştır. Kullanıldığı alanın büyüklüğüne göre orta sehpa veya köşe sehpa olarak da kendini göstermektedir. Klasik, spor ve sade olarak satışa sunulan sehpalar evin dizayn tarzına göre değişikliğe uğramaktadır. Ahşap, mdf ve taştan üretilen son moda sehpalar şık tasarımlarıyla kullanıma uygun hale getirilmiştir. Dekorasyon dünyasının son trend sehpaları göz doldurmaya devam ederken sıra dışı çizgisi hanımların çok hoşuna gidecektir. İnce detaylarla imal edilen sehpalar günlük kullanıma çok uygundur.

Sehpa Modellerinde Farklı Tasarımlar

Evin dekorasyonunda önemli bir paya sahip olan sehpalar iki ayaklı, üçayaklı ve dört ayaklı olarak imal edilmektedir. Değişik çizgilere sahip olan sehpalar tek veya 3 lü olarak her alanda rahatlıkla kullanılmaktadır. Yeni sehpa koleksiyonu oldukça geniş olduğundan her zevke göre mutlaka yepyeni tasarımlar incelenmektedir. Modern ve şık tasarımlı sehpalar evin en güzel yerinde kendisine yer bulur. Genel olarak beyaz, mavi, pembe, bej, ve camlı olarak tasarlanan sehpalar diğer eşyalarla kombin edilerek muhteşem bir uyum sağlanır. İç mekânlarda üzerine materyal konulan ve evin en kullanışlı yerine konulan sehpalar çok çeşitli olup sık kullanıma çok uygundur. Yeni moda sehpa modelleriyle kendi tasarımlarınızı yapabilirsiniz.

Sehpaların Kullanım Alanları

Sehpalar geniş ürün yelpazesiyle hanımların dikkatinden kaçmamaktadır. Zigon sehpa modelleri ve tek sehpalarla tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Her zevke ve her tarza göre sehpalar kaliteli yapılarıyla göz doldurmaktadırlar. Her yıl değişen sehpa modası bu yılda farklı modelleriyle hanımların beğenesini kazanmaktadır. Sehpalar orta sehpa ve zigon sehpa olarak salonlarda, oturma odalarında ve balkonlarda aktif olarak kullanılmaktadır. Tercih edilen sehpalar diğer eşyaların tarzına uyum sağlamalıdır. Tasarım ve renk uyumu sayesinde yaşadığınız alanları daha özel kılabilirsiniz.

Sehpaların Farklı ve Özel Yapısıyla Aktif Kullanımı

Sehpaların dış görünüşü kadar kullanım işlevliği de kalite standartları içinde yer almaktadır. Fonksiyonlu ve kullanışlı sehpaların renkleri ve kullanılan malzemelerine göre bulundurulması gereken alanlar farklı olmalıdır. Balkonda kullanılan sehpalar genelde demir, metal ve plastikten üretilmiştir. Ahşap sehpalar iç mekanlarda diğerleri ise dış mekanlarda aktif olarak kullanılmaktadır. Kişisel tarzınıza göre sehpa modellerini tercih edebilirsiniz.

Yorum Yaz

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Tasarım Ödüllü MobilyalarBERRAK MOBİLYA
Berrak Mobilya ve Koltuk fabrikası 1994 yılında İnegöl' de kuruldu. Firmamız tüm desteğinizle her geçen gün büyüyor ve bu hep böyle devam edecek… Kurumsal kimliğimizin arkasında olan başarılı ve çalışkan bir ekibimiz ile sizleri mutlu etmekten memnuniyet duyarız. Bizimle birlikte olduğunuz için sizlere teşekkür ederiz…
SOSYAL

Instagram’ da hediyelerimiz devam ediyor.

https://www.berrakmobilya.com.tr/wp-content/uploads/2018/11/tasarım-ödüllü-320x236.jpg

Copyright by BERRAK MOBİLYA 2019@  Tüm Hakkı Saklıdır.

https://www.berrakmobilya.com.tr/wp-content/uploads/2018/11/visa_mastercard_2-e1542024029516-160x47.png
tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe