Berrak Beyaz Yatak Odası

11.100,00

Bir yer hayal edin

Berrak Mobilya’nın tasarım ödülü yatak odası modelleri arasında yer alan Berrak Yatak Odası sektörün kalite çıtasını daha yükseklere taşıyor. Bu ayrıcalığı farklı renk tonları ile yaşayabilmeniz için üç farklı renkte beğenilerinize sunuldu. Berrak Yatak Odası, üstün kaliteli ve standartlara uygun malzemeler ile üretilmiştir. Üretim sayfasındaki yüksek el işçiliği ödüllü tasarımını daha da ön plana çıkarıyor. Her detayında sizi mutlu edecek minik süprizler yer almaktadır. Örneğin Şifonyer aynasını incelerken açılır makyaj aynası ile karşılaşabilirsiniz. İstanbul’da MASKO mağazamızda, İnegöl’de ise Mobiliyum’da yer alan mağazalarımızda daha yakından inceleme fırsatınız her zaman var. Gelin, Berrak Bedroom‘nın bu sayfalara sığmayacak kullanım rahatlığını ve eşsiz ihtişamını kendiniz deneyimleyin.

SKU: 8699854104672 Category: Tag:

Description

BERRAK BEYAZ YATAK ODASI

  • Ürünümüzde kullandığımız tüm malzemelerimiz 1. Kalite olup insan sağlığına zarar vermeyen testlerle kanıtlanmış malzemelerdir.
  • Tasarım ödülüne sahip olan bu tasarım 3 farklı renk opsiyonuna sahip olup, sizlere tamamen beyaz ile ceviz-ekru ve tamamen ceviz renk seçeneklerini sunuyor.
  • Yüksek el işçiliğine sahip olan bu ürün,  ağaç lif yönlerinin farklı açılarla kullanımı ile sergilediği ihtişamıyla sahip olduğu tasarım ödülünün hakkını sonuna kadar veriyor.
  • Şifonyer aynasının sunduğu açılır makyaj aynası sayesinde beklentilerinizden fazlasını sunuyor
  • Tasarımının yanısıra  yavaşlatıcılı menteşe ve ray sistemleri ile sessiz ve yumuşak kapanışları sayesinde kalitesini her daim sizlere ulaştırıyor.
  • Ürününümüzde E-1 standartlarına uygun malzemeler kullanılmış olup çevre ve insan sağlığını her zaman ciddiyetle önemsiyoruz.
  • Yatak odası modelleri üretim aşamasında insan anatomisi ve antropometrik ölçü standartları dikkate alınmış, kullanımında ise vücut sağlığına uygun olup kullanım kolaylığı sağlamaktadır.
  • Ön yüzlerde bulunan karelerin teker teker yerleşimiyle oluşturulan muhteşem doku ,size verdiğimiz değerin yansımasıdır.

Evinizde aydınlık ve hoş bir hava oluşturan beyaz renk yatak odamız, renk pigmentlerinin milimetrik olarak ürünle buluşmasının eseridir. Teknolojiyi takip ederek oluşturduğumuz boya hattımız renk tercihinizde size yardımcı olacaktır.

Ergonomik evleri düşünerek tasarlanan dolap , içinde barındırdığı 5 çekmece ile size gizli bir depolama alanı sunmakta… Ağır kapak mekanizmasıyla desteklenen dolap sizlere kullanım kolaylığı sağlarken, güvenlik en üst düzeyde sağlanmış ve ağır testlerden geçirilmiştir.

Beyazlığın verdiği şık, sade görüntü sizi ve konuklarınızı huzurlu bir yolculuğa çıkaracak. Gözlerinizi kapatıp masalımızın içine girmeye ne dersiniz?

Ustaların ellerinde şekil bulan Berrak Beyaz Yatak Odası teknolojinin de desteğiyle ergonomik olarak üretilmiştir.

 

Additional information

Tasarım Ödüllü

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Berrak Beyaz Yatak Odası”

Your email address will not be published. Required fields are marked *