Berrak Ceviz Ekru Yemek Odası

7.500,00

Eve dönmek için sabırsızlanmakta haklısınız çünkü konforu ile evinizde sizi bekleyen Berrak Mobilya’ nın tasarım ödüllü mobilyaları var.

Bazı küçük detaylar vardır ki bütünü güzel gösterir. Detaylarındaki tutkuyu ve tasarımın güzelliğini Berrak ile keşfet!

Description

Berrak Ceviz Ekru Yemek odası

  • Tasarım ödülüne sahip olan bu tasarım 3 farklı renk opsiyonuna sahip olup, sizlere tamamen beyaz ile ceviz ve tamamen ceviz renk seçeneklerini sunuyor
  • Yüksek el işçiliğine sahip olan Berrak Ceviz Ekru Yemek Odası,  ağaç lif yönlerinin farklı açılarla kullanımı ile sergilediği ihtişamıyla sahip olduğu tasarım ödülünün hakkını sonuna kadar veriyor.
  • Konsol aynasının ardında gizli led ışığı ile bulunduğu mekanıçok daha sıcak bir hale getiriyor.
  • Tasarımınınyanı sırayavaşlatıcılı menteşe ve ray sistemleri ile sessiz ve yumuşak kapanışları sayesinde kalitesini her daim sizlere ulaştırıyor.
  • Geniş konsol iç hacmi ile eşyalarınızı depolama konusunda kolaylıklar sağlıyor.Bunların yanı sıra sizlere 2 adet bölmeli çekmece sunuyor.
  • Yemek masası açılır fonksiyona olup kalabalık buluşmalarınızı çok daha keyifli hale getiriyor.
  • Tasarımında, insananatomisi ve antropometrik ölçü standartları dikkate alınmış, kullanımında ise vücut sağlığına uygun olup kullanım kolaylığı sağlamaktadır.
  • Döşemeli ürünlerimizde dayanıklı, yumuşak dokulu, yüksek kaliteli ve nitelikeri test edilmiş ithal kumaş ve deriler kullanılmaktadır.

Berrak mağazalarında alış veriş yaparken dekorasyon ipuçları da bulacaksın.

‘Tam hayalimdeki gibi’ olmalı diyorsan mutlaka showroom’a bekliyoruz! Haydi gel, stiline uygun renk ve dokuları seç, döşemeli ürünler için kumaşını belirle, senin için özelleştirelim. Daha çok detay ve bolca ilham Berrak Mobilya Mağazaların da!

Additional information

Tasarım Ödüllü

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Berrak Ceviz Ekru Yemek Odası”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may also like…