wardrobeBeyond De Light Giyinme Dolabı

SKU: 8699854108461

5.400,00

doğallığı ve zarafeti ile mekanlarda
Etkisini hissettiriyor.

 • Description
 • Additional information

Description

Beyond De light giyinme dolabı 

Bu tasarım benzersiz görünümü, kusursuz üst yüzeyi ve bu detayların ardındaki yansımayla gözlerinizi kamaştıracak. Giyinme dolabı orta kapakları birbirinden bağımsız akordeon sürgü kapak olup, sağ ve sol kapaklar dışa açılır. wardrobe iç tasarımında 4 geniş çekmece, 4 hareketli raf, 8 sabit raf, kemerlik-takı çekmecesi ve pantolon askılığı barındıran bu ürün her kullandığınızda sizlere keyifli anlar yaşatacak.

Beyond De light giyinme dolabı  E-1 standartlarına uygun malzemeler kullanarak çevre ve insan sağlığını her zaman ciddiyetle önemsemekteyiz.Beyond de light giyinme dolabının tasarımında, antropometrik ölçü standartları kullanılarak insan anatomisi ve vücut sağlığına uygunluğu ile kullanım kolaylığı sağlanmıştır.

doğallığı ve zarafeti ile mekanlarda Etkisini hissettiriyor. sizlere keyifli anlar yaşatacak…

Berrak Furniture tasarım ödüllü mobilyaları ile yaşam alanlarınızı daha konforlu hale getirmeyi amaçlıyor. Berrak Mobilya online mağazasında tüm ürünlerimizi görebilirsiniz. Ürünlerimiz alanında söz sahibi tasarımcılar tarafından tasarlanarak dünya standartlarında malzeme ve kaliteli işçilik ile üretilmektedir.

E-mağazamızda sergilenen mobilya fiyatları Current figures are as follows;

Berrak Mobilya ‘nın etkileyici renk ve doku uyumu ile tasarıma imzasını atarak, ürettiği mucizevi ürünleri keşfedin. Kullanışlılık, işlevsellik, cazip koşullar ve Tüm Ürünlerde 2 yıl garanti, Tercih edilmemizin başlıca nedenlerindendir. Masko ve Mobiliyum Mağazalarımız her gün açıktır.

Additional information

Dimensions 260 × 68 × 220 cm

Beyond De Light Giyinme Dolabı için 1 adet yorum var.

 • Cansu YAPAR

  15 October 2018 at 13:15

  5 out of 5

  Siparişlerimiz sorunsuz bir şekilde teslim edildi. Herkese ayrı ayrı sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Güvenli bir şekilde herkes alışverişlerini yapabilir. İşini düzgün yapan firmalar ile çalışmak çok hoş oluyor. Tekrar tekrar teşekkürler

  Reply

Yorum ekle

EN
TR EN