Genel Mağazalarımıza bekliyoruz

4 Nisan 2019by Berrak Mobilya0

İnegöl Mobiliyum Mağazalarımıza sizleri bekliyoruz

Mobilya Mağazacıları,toptan mobilya alıcıları, evini yenileyen, evlenen, evlenecek olan çiftler, ve yurt dışından mobilya alımı yapan mobilya sektör mensupları, Mobiliyum Mağazalarımıza geliyor.

Berrak Mobilya 2019 koleksiyonu heyecan verici modeller ile dolu

Berrak Mobilya olarak,  gelen müşteri, misafirlerimizi, Mobiliyum ziyaretçilerini  İnegöl Mobiliyum A ve B etap da bulunan her iki mağazamızda  ve İnegöl Berrak Mobilya Fabrikamızda  konuk etmeye devam ediyoruz.Sizleri,  İnegöl Mobiliyum A ve B etap daki mağazalarımıza 2019 yılının en trend mobilya modellerini yerinde görmeye davet ediyoruz.

Yeni Mobilya ve Koltuk modelleri Modef fuarı süresince İnegöl’ de hep bir arada gösterime çıktı. 41. İnegöl Mobilya Fuarı Modef süresince, biz de yeni nesil öncü mobilya modellerimizi İnegöl Mobiliyum Berrak Mobilya mağazalarımızda sizlerin beğenisi ve izlenimlerine sunmaktan onur duyuyoruz. Berrak Mobilya olarak İnegöl  Fuarının Mobilya sektörü Ülkemiz adına hayırlı olmasını diliyoruz.

İnegöl Mobilya Fuarı Modef süresince; İnegöl Mobilyası üreten İnegöl’ deki mobilya firmalarının 2019 koleksiyonu ve yeni mobilya modellerin sergileniyor. Yatak odaları, Yemek odaları, Oturma gurupları, Aksesuarlar ve Çeşitli Gardırop, Karyola, Komidin, Şifonyer, Konsol, Yemek, Masası, Sandayle, Bench, Tv Ünitesi, Koltuk Takımı, Köşe Koltuk Takımı, Berjer, Puf, Sehpa ve benzeri Mobilya Modelleri vitrine çıkıyor.

Berrak Mobilya

by Berrak Mobilya

mobilya, koltuk, mobilya modelleri, yatak odasi

Yorum Yaz

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Tasarım Ödüllü MobilyalarBERRAK MOBİLYA
Berrak Mobilya ve Koltuk fabrikası 1994 yılında İnegöl' de kuruldu. Firmamız tüm desteğinizle her geçen gün büyüyor ve bu hep böyle devam edecek… Kurumsal kimliğimizin arkasında olan başarılı ve çalışkan bir ekibimiz ile sizleri mutlu etmekten memnuniyet duyarız. Bizimle birlikte olduğunuz için sizlere teşekkür ederiz…
SOSYAL

Instagram’ da hediyelerimiz devam ediyor.

https://www.berrakmobilya.com.tr/wp-content/uploads/2018/11/tasarım-ödüllü-320x236.jpg

Copyright by BERRAK MOBİLYA 2019@  Tüm Hakkı Saklıdır.

https://www.berrakmobilya.com.tr/wp-content/uploads/2018/11/visa_mastercard_2-e1542024029516-160x47.png
tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe