İçeriğe geç
12 Mart 2019 Duvarlarınız ve TV Ünitesi ?

Duvarlarınız ve TV Ünitesi ?

Tek renk yerine iki renkli kombinlerle TV ünitesi zarifliğini anında yakalayabilirsiniz. Duvarların rengine göre farklı renk tarzlarıyla şık tasarımlar elde edebilirsiniz. Televizyonunuzu konumlandıracağınız duvarın yapısı ve rengi önem taşır.

Devamını Oku
6 Mart 2019 yatak-odasinda-berrak-beyond-delüxe

Yatak Odasında Şıklık

Sevdiğimiz, ilgi duyduğumuz eşyaları yatak odalarında rahatlıkla bulundurabilirsiniz. Özellikle başucu kitapları denilen, çok sevilen kitapları simetrik ya da asimetrik olarak raflara dizerek çok şık bir etki yakalayabilirsiniz.

Devamını Oku
27 Şubat 2019 Beyond De luxe Dining Room

Yemek Odası Dekorasyonu

Yemek odaları bazen salonun bir parçası olurken bazen de ayrı bir oda olarak kullanılırlar. Bundan dolayı kullanan kişinin verdiği öneme göre değişmekle birlikte dekorasyonu da buna göre şekillenir. Dekore etmek için kullanılacak olan malzemeler kullanım amacına göre şık veya rahat olabilir. Dekorasyonların artık bir konuşma veya anlaşma dili olduğunu varsaydığınızda vereceğiniz mesaj sizin elinizde olacaktır. […]

Devamını Oku
19 Şubat 2019 Stella Koltuk Takımı

Salon Dekorasyonu Tasarımları

Evde yaşayan kişilerin ve eve gelen misafirlerin en fazla ağırlandığı ve zaman geçirdiği yer olduğundan dolayı salon dekorasyonu son derece merak edilen ve üzerinde düşünülen bir konudur. Salon dekorasyonunda farklı tasarımlar hakkında daha fazla detaya sahip olmak istiyorsanız, yazıyı okumaya devam edebilirsiniz.

Devamını Oku
12 Şubat 2019 Oturma Takımınıza Sehpa

Oturma Takımınıza Sehpa

Oturma takımınıza uygun sehpa seçerken dikkat eteniz gereken bir kaç detay vardır. Sehpa modelleri arasından seçim yaparken aşağıdaki detayları dikkate alarak hareket etmek daha uyumlu ve şık bir görüntünün ortaya çıkmasına neden olacaktır.

Devamını Oku
tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe
WhatsApp chat