https://www.berrakmobilya.com.tr/wp-content/uploads/2019/03/relax-kose-blog.jpg

Kullanılan mobilyaların dekorasyonu evin tarzını yansıtacağından dolayı önemlidir. Koltukların rahat, şık ve kullanışlı olmasının yanı sıra diğer objelerin de bu dekorasyona uyum sağlaması gerekir. Koltuk takımının sehpa ile uyumu çok önemli iken diğer objelerle de kombin oluşturması ortamın havasını biranda değiştirecektir. Salonlarda veya oturma odalarında kullanılan tüm koltuk takımlarının tamamlayıcısı sehpalardır. Ortada veya kenar kısımlarında dekorasyonu tamamlamak için kullanılan sehpalar renk ve fiziki yapıdan uyum sağlaması gerekir. Bazen dekorasyona göre zıt renkler ve tarzlarda müthiş uyum sağlayabilir.

Koltukların Olmazsa Olmazı Sehpalar

Farklı koltuk tasarımlarına göre değişik sehpaların bulunması ortamın marjinal havasını olumlu ölçüde değiştirmektir. Koltuk takımlarının sehpalarla olan uyumunu yakalamak için doğru seçimlerinin yapılması zorunludur. Odaya girildiğinde her şeyin birbirine yakın olması doğru dekorasyonun yapıldığını gösterir. Farklı konseptlere açık olduğunuzda çok değişik tasarımları koltuk takımlarınıza kombinleyebilirsiniz. Koltukların arasında olduğundan dolayı sehpaların seçimine dikkat edilmesi gerekir. Uyumsuz yanlış kombinlenen sehpalar dekorasyonu olumsuz yönde etkiler.

Kullandığınız Alanlarda Sehpaların Şıklığı

Sehpalar günlük kullanıma çok uygun bir mobilya çeşididir. Özellikle koltuk takımına uyum sağlaması gerekir ki bir bütünlük yaratsın. Koltuk takımlarının fiziki yapısı sehpa seçimini önemli ölçüde etkilemektedir. Misafirlerin veya evde yaşayan tüm fertlerin kullanımı için tasarlanan sehpalar eve ayrı bir şıklık katacaktır. Koltuk takımlarıyla ve diğer mobilyalarla uyumu yakalayan sehpalar çeşitli büyüklüklere sahiptir. Yükseklik ve ebat olarak çok farklı modellerde yer alan sehpalar hayatı önemli ölçüde kolaylaştırmaktadır. Farklı biblo ve objelerin sergilenmesinde, misafirlerin ikramlık kullanımlarında bu sehpalar tam bir kurtarıcı niteliğindedir. Bu sebepten kaliteli ve farklı bir dekorasyon için sehpa seçimine önem vermelisiniz.

Sehpaların Farklı Tasarımları

Koltuk takımının sehpalarla olan uyumunu yakalamak isteyen hanımlar dergilerden ve internet sitelerinden de yarım almaktadırlar. Birbirine zıt olan renklerinde uyum sağlaması için profesyonel bir destek de alınmalıdır. Koltuk takımında rahatlık ve şıklık arayanlar sehpalarda ise sağlamlık ve uyumluluk ararlar. Bu konuda tarzınızı ve fikirlerinizi yansıtarak mükemmel bir ev dekorasyonu ayarlayabilirsiniz. Klasik ve modern tarzda mobilya tasarımlarınızı sehpalarla uyum sağlayarak rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Rengarenk ve değişik çizgilerle imal edilen sehpalar ahşabın zarafeti ile hanımların tercihi niteliğindedir.

Sehpalarla Mobilyaların Ahengi

Sehpalar dekorasyon amaçlı olarak kullanılsa da aslında zorunlu bir ihtiyaçtır. Oturma odasında ve salonlarda rahatlıkla kullanılan sehpa modelleriyle kendi şıklığınızı yansıtabilirsiniz. Farklı tasarımlar için kendi fikirlerinizi de söyleyerek mobilyacınıza değişik konseptli sehpalar yaptırabilirsiniz. Tarzınızı yansıtacak sehpaların koltuklarına olan uyumunu da dikkate alarak kombinleyebilirsiniz. Farklı fikirlerinizi dekorasyon amaçlı kullanmak istediğinizde işe evinizde bulunan sehpalardan başlayabilirsiniz: Koltuk takımlarınıza göre sehpa seçimlerinizi yaparken zevkinizi de yansıtırsınız. Renk tonu farklılıkları ve tarz yansımalarıyla harika bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.

by Berrak Mobilya

mobilya, koltuk, mobilya modelleri, yatak odasi

Yorum Yaz

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

İnegöl Mobiliyum AVM (Kurumsal)
Mobiliyum AVM 2. km A Etap No:12 İnegöl/BURSA/TÜRKİYE

+90 224 715 23 87

mobiliyum@berrakmobilya.com
İnegöl Mobiliyum AVM (B ETAP)
Mobiliyum AVM 2. km B etap No:9 İnegöl/BURSA/TÜRKİYE

+90 224 715 23 87 mobiliyum@berrakmobilya.com
İstanbul Masko Mağaza
İkitelli O.S.B. Masko Mobilya Çarşısı Blok 13/A No:23 Başakşehir İSTANBUL/TÜRKİYE

+90 212 675 30 07

masko@berrakmobilya.com
FABRİKA
Cerrah Mah. 3. Sanayi Cad. No:30 İnegöl/BURSA/TÜRKİYE

+90 224 715 40 54

info@berrakmobilya.com

BERRAK MOBİLYATasarım Ödüllü Mobilyalar

https://www.berrakmobilya.com.tr/wp-content/uploads/2018/11/tasarım-ödüllü-320x236.jpg

  Copyright  berrakmobilya.com.tr 2019@  BERRAK MOBİLYA Her Hakkı Saklıdır.

https://www.berrakmobilya.com.tr/wp-content/uploads/2018/07/visa_mastercard_2.gif

Berrak Mobilya Alt bilgileri

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe