blog da Yaşam alanlarınıza dair öneriler ve güncel bilgilere ulaşacaksınız.Berrak Mobilya

Berrak Mobilya Adı kalite ve güvenle birlikte anılan, yurt içi ve yurt dışı pazarında bilinirliği yüksek, ülke ekonomisine katkıda bulunan, kazanan ve kazandıran,
çalışanları, müşterileri ve tedarikçileriyle bütünleşmiş, yeniliği destekleyen,
yüksek müşteri memnuniyeti odaklı bir firma olmak. yenilikçilik odaklı girişimci ruhumuzdan güç alan güvenilir ekiplerimizle faaliyet gösterdiğimiz her alanda,
dokunduğumuz her hayata değer katarak büyüyen bir marka olmak. blog sizin için

Berrak Mobilya Blog

ürünlerimize dair ve mobilya dekorasyon ile ilgili önemli bilgiler bulacaksınız. tasarım ödüllü mobilyaları ile yaşam alanlarınızı daha konforlu hale getirmeyi amaçlıyor. Berrak Mobilya online mağazasında tüm ürünlerimizi görebilirsiniz. Ürünlerimiz alanında söz sahibi tasarımcılar tarafından tasarlanarak dünya standartlarında malzeme ve kaliteli işçilik ile üretilmektedir. Online mağazamızda sergilenen mobilya fiyatları güncel veriler olup, dönemsel indirimler anlık olarak yansıtılmaktadır.

Berrak Mobilya’nın etkileyici renk ve doku uyumu ile tasarıma imzasını atarak, ürettiği mucizevi ürünleri keşfedin. Kullanışlılık, işlevsellik, cazip koşullar ve Tüm Ürünlerde 2 yıl garanti, Tercih edilmemizin başlıca nedenlerindendir.

Tüm ürünlerimiz bozulma, kırılma ve solmaya karşı 2 yıl garantilidir. Bu garantinin arkasında Berrak Mobilya’nın kaliteli malzeme, ileri teknoloji ve özenli işçilik ve mükemmel tasarım için çalışan ekibi bulunmaktadır. Tüm ürünlerimi, dünya standartlarına uygun anti-kanserojen ve anti-bakteriyel malzemeler kullanılarak yüksek teknoloji ile üretiliyor. İnternet mağazamızdaki tüm ürünlerimiz de bu garanti kapsamındadır.

Tasarım Ödüllü Mobilyalar ve müthiş detayları berrak mobilya blog da bulabilirsiniz.
Berrak Mobilya firması sizlerin yaşam alanlarınızı ürünleriyle tasarlayıp en iyi hizmeti sağlayabilmek adına tüm teknik bilgi birikimi ile 1994 yılında üretime başladı. Tüm departmanlarımız, siz değerli müşterilerimizin yaşam tarzına uygunluğunu gözeterek , yüksek kaliteyi, eşsiz ve ergonomik tasarımlarını sunmak için yoğun bir şekilde çalışmaktadır. Berrak Mobilya firması tüm desteğinizle her geçen gün büyüyor ve bu hep böyle devam edecek…
İyi tasarım, tamkalite..
Berrak Mobilya blog takip edin dekorasyonun püf noktalarını öğrenin
DEĞİŞİM PEŞİNİZDEN GELSİN
Evlerimiz kendimizi iyi hissetmek istediğimiz yerlerdir. Bu yüzden mobilya seçimlerimizde tasarımdan, kalitesine,fonksiyonelliğinden rengine kadar her şeye özenle dikkat etmeliyiz.
Mekanlarını farklı bir felsefe ile yeniden tasarlamak isteyenler için biçilmiş kaftan…Kentsel ortamlarda estetiğin peşine düşerek eski ile yeniyi bir araya getirmekten çekinmeyenler için özel olarak tasarladık…
Berrak Mobilya blog da sizin için derlene eşsiz bilgiler var.
RUTİNİN BİRAZ DIŞINA ÇIKIP MACERACI RUHUMUZLA OYNAYAN TASARIMLARIN ZAMANI GELMEDİ Mİ?
Yaşadığımız mekanın renklerini seçerken sadece doğru tonları araştırmak için dahi günler hatta haftalar harcamak,bazılarımız için alışılmadık bir durum olabilir. Ancak renkler arasında birer duyudur…
Berrak Mobilya olarak; İyi dürüst ve faydalı tasarıma olan bağlılığımızı hiç bir
zaman kaybetmedik.Profesyonel tasarım danışmanlarımızla ve iç dekorasyon uzmanlarımızla son derece mükemmel bir hizmet sunmaktan onur duyuyoruz. Mutlu günler!

Koltuk TakımıOturma GruplarıKoltuk Takımlarının Ömrü Ne Kadardır?

11 Mart 20190
https://www.berrakmobilya.com.tr/wp-content/uploads/2019/03/koltuk-takımlarının-ömrü-ne-kadardır.jpg

Koltuk takımları günlük hayatta en sık kullanılan mobilya grubuna dâhildir. Oturma odasında ve salonda dekorasyonun ana malzemesini oluşturan koltuk takımlarının da belirli bir ömrü vardır. Koltuk takımlarının rutin kullanılmasından dolayı belirli dönemlerde deformeler göstermesi normal kabul edilir. Hanımlar genel olarak belirli zamanlarda koltuk takımlarını değiştirmeye ihtiyaç duyarlar. Koltuk takımlarının ömrü ne kadardır?

Koltuk Takımlarındaki Malzeme Kalitesi

Koltuk takımları fiziki yapıları gereği sağlam malzemelerden üretiliyor olması kullanım ömrünü de uzatmaktadır. İskelet ve kumaş uyumuyla ortaya çıkan oturma grupları bireylerin isteği üzerine imal edilmektedir. Koltuk takımlarının kalitesiyle ömrünün arasında yakın bir ilişki vardır. Uygun olmayan malzemelerden üretilen koltuklar kısa sürede kırılıp kullanılamaz hale gelir. Bu sebepten dolayı tercih edilen koltuklar öncesinde bir araştırma yapılarak kullanıma hazır hale getirilmelidir. Koltuklarda kullanılan her malzeme yapısı gereği çok kaliteli olması gerekir. Çünkü koltuklar kişilerin en fazla kullandığı mobilya türüdür.

Uzun Yıllar Koltuk Rahatlığını Yaşayın

Koltuklar bireylerin en rahat ettikleri alanlardır. Evde yaşayan insan sayısına göre koltuk tercihi uygun şekilde yapılmalıdır. Uzun yıllar sorunsuz kullanılması için koltukların hammaddeleri çok önemlidir. Koltuk takımlarındaki desen ve kumaş özelliklerinin yanı sıra iskeletinin de sağlam ağaçtan yapılmış olması gerekir. Çok kullanılsa dahi en az deformenin sağlanması gerekir. Bu sebepten koltuk seçimi fiziki yapısından çok kalitesiyle kendini göstermelidir. Bu sebepten koltuk seçiminde görselliğin yanı sıra sağlamlığına da ayrıca dikkat etmek gerekir. Koltuk takımlarının ömrü genel olarak 5-8 yıl arası olarak değerlendirilmektedir.

koltuk-takimlarinin ömrü

Koltuk Takımlarında Konfor

Koltuk takımları isteğe bağlı sürede yenilenirken genel olarak 10 yıldan sonra değiştirilmesi gerekir. Koltuk takımlarının ömrü koltuğun yapısına göre farklılık gösterebilir. Bu rakamlar ortalama bir kaliteye sahip koltuklar için geçerlidir. Evde veya işyerine kullanıma bağlı olarak daha kısa sürede yıpranan koltuklarda mevcuttur. Koltuk takımlarındaki konforu yakalamak için sünger kısmının ve kumaşın daha esnek olması gerekir. Rahatlığın yanı sıra şık ve modern tarzları için tercihlerin önemi vurgulanmalıdır.

Koltuk Takımlarında Kumaşın Önemi

Koltuk takımı tercih ederken sağlamlığı ve rahatlığı en fazla göz önünde bulunan kısımlarıdır. Koltuk takımları ayrıca kolay temizlenebilen özelliğe sahip olmalıdır. Kir tutmayan bir kumaştan yapılan koltuk uzun süre kullanıma çok uygundur. Ayrıca gerekli tüm güvenlik önlemlerinin de alınması gerekir. Koltuk takımında bireylerin en çok istediği unsur ise uzun ömürlü olması ve yıllarca konforunda bir şey kaybetmemesi gerekir. Yıpranma, yırtılma ve daha birçok deforme ye karşı dayanıklılığını koruması şartı aranır. Genelde koltuk kumaşları keten ve pamuklu olanlardan tercih edilirse kulanım ömrü de iki kat uzar. Çünkü deri ve diğer malzemelerden üretilen koltuklar kısa sürede deforme olacağından sıkıntı yaşatabilir. Bu nedenden dolayı koltuklarda kalite önemlidir.

Yorum Yaz

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

https://www.berrakmobilya.com.tr/wp-content/uploads/2019/03/Berrak-Mobilya-b-logo-320x105.png

Berrak bir dünya BERRAK MOBİLYA

Berrak Mobilya 'nın etkileyici renk ve doku uyumu ile tasarıma imzasını atarak, ürettiği mucizevi ürünleri keşfedin. Amacımız; yaşam alanları üzerine konforlu çözümleri, mutlu müşteri ilkesi ile geliştirmektir. Kullanışlılık, işlevsellik, cazip koşullar ve Tüm Ürünlerde 2 yıl garanti, Tercih edilmemizin başlıca nedenlerindendir. İstanbul Masko ve İnegöl Mobiliyum A ve B Etaplarında Mağazalarımız her gün açıktır.
SOSYAL

Doğanın başlattığı muhteşem değişime siz de katılın!

https://www.berrakmobilya.com.tr/wp-content/uploads/2019/03/FOOTER-BERRAK-CEVİZ-AHŞAP-2-320x208.jpg
TASARIM ÖDÜLLÜ MOBİLYALAR BERRAK MOBİLYA

WhatsApp chat