https://www.berrakmobilya.com.tr/wp-content/uploads/2019/02/relax-köşe15-1280x960.jpg

Yeni evinizde benzersiz bir konfor yaşamak için odanızı ya da salonunuzu yeniden döşemeye karar verdiyseniz eğer, köşe takımları ve halı uyumu en çok dikkat etmeniz gereken şeyler arasında yer alıyor. Oturma odası ya da salon dekorasyonunda sık sık tercih edilen mobilyalar arasında köşe takımları gelmektedir. Her mevsim tercih edilen köşe takımları bu sezonda en çok beğenilen koltuk ve oturma grupları arasında yer alıyor. Birbirinden farklı çizgilere sahip olan köşe takımlarını, evinizin en önemli parçaları arasında birinci sırayı alan halılarınız tamamlıyor.

Köşe Takımlarında Moda  Renk

için renk seçimleri en az model tercih kadar önemlidir. Koltuk takımı rengini seçerken mutlaka onlarla bütünleşecek olan halılarınızın da renklerinin göz önünde bulundurmanız gerekmekte. Benzersiz bir renk ve model çeşidini, bu yıl tüm markalarda ve de mağazalarda göreceğiniz köşe takımları, uygun fiyatları ile de yılın en çok tercih edilen modeller arasında birinci sırada yerini aldı. Bu kış köşe takımlarında zümrüt yeşili ve bordo renkler tercih edilirken, klasik görünümden vazgeçmeyenler için krem tonları da unutulmadı. Hem şık görüntüleri, hem de rahatlıkları ile dillerden düşmeyen köşe takımlarından sizler de elinize alarak muhteşem bir moda akımını evinize taşıyabilirsiniz.

Halılarda Renk Tercihleri

Evinizin olmazsa olmazlarından olan halılarınızı artık değiştirmenin vakti geldiyse, bu yılın bomba halı renklerine şöyle bir alıcı gözüyle bakmalısınız. Farklı desen ve de renklerden oluşan halı kreasyonları geçtiğiniz sezona oranla size çok daha renkli gelebilir. Ancak aynı renk hareketliliğini köşe takımlarında da görmeniz mümkün. Özellikle yeni dekore edilecek evlerde ya da değişiklik isteyen salon ve de oturma odalarında; oturma grupları ile halıların renk tonlarının ya uyumlu olması ya da tezat renklerin tercih edilmesi ile ortaya çıkan o harika görüntüyü bu yıl tüm mobilya fuarlarında ve mağazalarında görmeniz mümkündür. Sezonun en çok göze çarpan halı renkleri ise; kırmızı, lacivert ve kremdir. Bu renklerin birlikte yakaladığı uyum ile ortaya çıkan desenli modeller ise evinize en çok yakışacak halılar arasında yer alıyor. Bununla birlikte evinizin ve de duvarlarınızın renk tonlarına göre seçebileceğiniz ve en çok tercih edilen şarap renkleri, pembeler ve su yeşili tonları da oturma gruplarının tamamlayıcısı olan halılarda en çok beğenilen ve tasarlanan halı renkleri arasında yerini alıyor.

Köşe Takımları ve Halılar

Oturma odanız ve salonunuz için tercih edeceğiniz köşe takımı, ne kadar büyük ve gösterişli olursa; seçeceğiniz halıda bir o kadar küçük ve sade olmalı. Rahat ve büyük yastıklardan oluşan bir köşe takımını sade ve şık bir halıyla tamamlayarak oturma odanızı ve salonunuzu, bu yılın ev modasına uygun bir şekilde dekore etmiş olursunuz. Kendi zevkiniz köşe takımı ve halılar için avantajlı fiyatların müşterilere sunulduğu günleri takip edin ve kaçırmayın.

by Berrak Mobilya

mobilya, koltuk, mobilya modelleri, yatak odasi

Yorum Yaz

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

İnegöl Mobiliyum AVM (Kurumsal)
Mobiliyum AVM 2. km A Etap No:12 İnegöl/BURSA/TÜRKİYE

+90 224 715 23 87

mobiliyum@berrakmobilya.com
İnegöl Mobiliyum AVM (B ETAP)
Mobiliyum AVM 2. km B etap No:9 İnegöl/BURSA/TÜRKİYE

+90 224 715 23 87 mobiliyum@berrakmobilya.com
İstanbul Masko Mağaza
İkitelli O.S.B. Masko Mobilya Çarşısı Blok 13/A No:23 Başakşehir İSTANBUL/TÜRKİYE

+90 212 675 30 07

masko@berrakmobilya.com
FABRİKA
Cerrah Mah. 3. Sanayi Cad. No:30 İnegöl/BURSA/TÜRKİYE

+90 224 715 40 54

info@berrakmobilya.com

BERRAK MOBİLYATasarım Ödüllü Mobilyalar

https://www.berrakmobilya.com.tr/wp-content/uploads/2018/11/tasarım-ödüllü-320x236.jpg

  Copyright  berrakmobilya.com.tr 2019@  BERRAK MOBİLYA Her Hakkı Saklıdır.

https://www.berrakmobilya.com.tr/wp-content/uploads/2018/07/visa_mastercard_2.gif

Berrak Mobilya Alt bilgileri

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe