https://www.berrakmobilya.com.tr/wp-content/uploads/2018/06/35705146_10156483755903887_2076763077281316864_n.jpg

TASARIM ÖDÜLLÜ MOBİLYALARBERRAK MOBİLYA

Berrak Mobilya Ürünlerini geliştirip tasarlarken olarak üst hassasiyet olarak İnsan Sağlığını belirlemiştir. Bütün ham madde ve üretim tekniklerini insan sağlığına endekslemiş, İnsan Anotomisine uygun ölçüler ile Kullanım kolaylığı Moda ergonomi ve özellikli hareket mekanizmaları  ile sağlamayı geliştirmek için araştırmalarına devam etmektedir.

El işçiliği ve Doğal malzeme anlayışı Berrar Mobilya’ nın Çevreye olan hassaiyetinide yansıtmaktadır. Çevre dostu ürünler üretmektedir. Çalışanları, Müşterileri Mal ve ve hizmet aldığı tedarikçileri ile dürüstlük ilkesinde sürekli çalışmalar hedefinde Kurumsal Varlığını göstermektedir.

       

Berrak algısında bütünü olarak geliştirdiği refleks ve işleyişlerini el işçiliğine dayanan ustalıkta sadece doğal malzemeyi işlemesi de Berrak Mobilya’ yı ayrıcalıklı yapan başlıca nedenlerden bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor.

Berrak Mobilya Mustakil Fabrikası, Masko ve Mobiliyum’ un her iki etabında da mağazaları ,  kendine özgü hassassiyetleri ve güler yüzlü ekibi ile sizleri bekliyor.

Yaşam Alanlarınızı en iyi şekilde değerlendirmenize yarayacak sağlığınıza Dost işlevde yaşam alanlarınıza dair çözümler sunuyor.

” Kahraman Mobilyalar”

Vizyon

Türkiye,çevresindeki ülkelerde ve Dünya’ da, dünya standartlarında ev ve yaşam alanları geliştirme perakendeciliği yapan lider kuruluş olmak.

Misyon

Müşterilerimizin, bol çeşit, fiyat avantajı, uygun ödeme koşulları ve iyi hizmet aracılığıyla ihtiyaçlarına kolay ulaşabilmelerini sağlamak ve Yaşam Formlarını geliştirmelerine yardımcı olmak; ev ve yaşam alanları geliştirme
perakendeciliği pazarını geliştirmek.

Amacımız

İnsanların Yaşam Alanlarını Üzere Sağlıklı Konforlu ve Çok Amaçlı çözümler geliştirmek

Berrak 2018 Araştırma ve Geliştirme Konusu

Berrak Yaşam Formları

Temel Değerler

Müşteri Odaklı Olmak
Samimiyet
Sadelik
Tutarlılık
Değer Yaratmak
doğru olana yönelik çalışmak
Takım Ruhu
İçtenlik ve Açıklık
Yaratıcılık
Sürekli Gelişim
Etkinlik ve Verimlilik
Dürüstlük – Güvenilirlik
İnsanlara ve Çevreye Saygı

https://www.berrakmobilya.com.tr/wp-content/uploads/2019/03/Berrak-Mobilya-b-logo-320x105.png

Berrak bir dünya BERRAK MOBİLYA

Berrak Mobilya 'nın etkileyici renk ve doku uyumu ile tasarıma imzasını atarak, ürettiği mucizevi ürünleri keşfedin. Amacımız; yaşam alanları üzerine konforlu çözümleri, mutlu müşteri ilkesi ile geliştirmektir. Kullanışlılık, işlevsellik, cazip koşullar ve Tüm Ürünlerde 2 yıl garanti, Tercih edilmemizin başlıca nedenlerindendir. İstanbul Masko ve İnegöl Mobiliyum A ve B Etaplarında Mağazalarımız her gün açıktır.
SOSYAL

Doğanın başlattığı muhteşem değişime siz de katılın!

https://www.berrakmobilya.com.tr/wp-content/uploads/2019/03/FOOTER-BERRAK-CEVİZ-AHŞAP-2-320x208.jpg
TASARIM ÖDÜLLÜ MOBİLYALAR BERRAK MOBİLYA

WhatsApp chat