KaryolaCurve Karyola

SKU: 8699854106865

2.725,00

estetik ve çarpıcı

Cevizin doğal güzelliği evinize geliyor. Doğanın Bahar ile başlattığı mükemmel değişime sende katıl. Doğal güzellik; en güzelidir, gerçektir etkilidir ve  kalıcıdır.

Berrak Mobilya, Curve Serisi yatak odası takımı Curve komidin ceviz ahşap formlarının birbirini takip eden desenleri ile doğanın berrak güzelliğini evinize taşıyor.

 • Açıklama
 • Ek bilgi

Açıklama

CURVE KARYOLA incelikli geometrik dokunuşlarıyla evinizin havasını değiştiriyor. Doğanın kendine hayran bırakan dokularını eşsiz bir tasarım anlayışıyla evinize getirmek için hazır. Siz hazır mısınız?

Tasarımında, insan anotomisi ve antropometrik ölçü standartları dikkate alınmış, kullanımında ise vücut sağlığına uygun olup kolaylığı sağlamaktadır.

Tasarımının yanısıra  yavaşlatıcılı menteşe ve ray sistemleri ile sessiz ve yumuşak kapanışları sayesinde kalitesini her daim sizlere ulaştırıyor.

Döşemeli ürünlerimizde dayanıklı, yumuşak dokulu, yüksek kaliteli ve nitelikleri test edilmiş ithal kumaş ve deriler kullanılmaktadır.

Birbirini takip eden doğal ceviz kaplaması ve antrasit rengi uyumuyla göz alıcı bir tasarıma sahip olup kusursuz üst yüzey işlemleriyle her dokunuşunuzda size farkını hissetiriyor.

Formlu ahşap parçaları ile daha estetik ve çarpıcı görünümüyle yaşam alanlarınızı eşsiz kılıyor.

Karyolasının baza bölmesi özelliği sayesinde nadir kullandığınız eşyalarınızı temiz bir şekilde saklamanıza aynı zamanda kolay ulaşmanıza yardımcı oluyor.

Bu ürünümüzde kullanılan tüm ayaklar, rengi  ve dokusu özel seçilmiş 1. Sınıf masif ceviz ağacıdır.

Ürününümüzde E-1 standartlarına uygun malzemeler kullanılmış olup çevre ve insan sağlığını her zaman ciddiyetle önemsiyoruz.

Curve Serisi 1.sınıf ahşap ceviz den yüksek el işçiliği ile son teknoloji makineler kullanılarak üretilmektedir.

Kullanışlılık, işlevsellik, cazip koşullar ve Tüm Ürünlerde 2 yıl garanti, Tercih edilmemizin başlıca nedenlerindendir. İstanbul Masko ve İnegöl Mobiliyum A ve B Etaplarında Mağazalarımız her gün açıktır

Ek bilgi

Boyutlar 205 × 213 × 110 cm

Curve Karyola için 2 adet yorum var.

 • Eylul Yılmaz

  29 Eylül 2018 at 12:02

  4 out of 5

  Fiyatlarınız içinde yatak vs. gibi eşyalar bulunuyor mu? Baktığım model çok güzel daha önce hiçbir yerde rastlayamadım. Özel siparişmi oluşturmamız gerekiyor? Renk için soruyorum.

  Reply

 • Kadriye

  10 Ekim 2018 at 21:05

  5 out of 5

  Mükemmel gözüküyor. Özellikle renk uyumu çok güzel olmuş. En-boy olarak ölçüsü standart mı yoksa istediğimiz ölçüde olabiliyor mu? Bizim oda çok büyük değil o bakımdan

  Reply

Yorum ekle

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe