KaryolaBeyond de Light Karyola

SKU: 8699854108452

2.050,00

doğallığı ve zarafeti ile mekanlarda
Etkisini hissettiriyor.

  • Açıklama
  • Ek bilgi

Açıklama

Beyond serisi de light karyolanın doğallığı ve zarafeti ile mekanlarda
Etkisini hissettiriyor.

E-1 standartlarına uygun malzemeler kullanarak çevre ve insan sağlığını her zaman ciddiyetle önemsemekteyiz.

Beyond de light giyinme dolabının tasarımında, antropometrik ölçü standartları kullanılarak insan anatomisi ve vücut sağlığına uygunluğu ile kullanım kolaylığı sağlanmıştır.Döşemeli ürünlerimizde dayanıklı, yumuşak dokulu, yüksek kaliteli ve nitelikleri test edilmiş ithal kumaş ve deriler kullanılmaktadır.

sizlere keyifli anlar yaşatacak…

Berrak Mobilya tasarım ödüllü mobilyaları ile yaşam alanlarınızı daha konforlu hale getirmeyi amaçlıyor. Berrak Mobilya online mağazasında tüm ürünlerimizi görebilirsiniz. Ürünlerimiz alanında söz sahibi tasarımcılar tarafından tasarlanarak dünya standartlarında malzeme ve kaliteli işçilik ile üretilmektedir.

Berrak Dingin bir beyin, dinlenmiş dimağmızın temelini oluşturur. Dimağmızı dinlendirebilmek ise yattığımızda konforumuz,  uyuduğumuz uykunun kalitesi yani karyola ve yatağımızın insan anatomisine ve yatarken kendimizi dingin temiz huzurlu ve rahat hissederek vucut anatomimiz ile uyumlu olarak yatabilmemizden ve istirahat konforumuzdan  geçmektedir.  Özellikle de tertemiz, kar beyaz rengi ile Berrak Mobilya De light serisi yatak odası takımından de light karyola sizi nerede ise yatmadan dinlendirecek.

 

E-mağazamızda sergilenen mobilya fiyatları güncel veriler olup, dönemsel indirimler anlık olarak yansıtılmaktadır.

Ek bilgi

Boyutlar 178 × 243 × 90 cm

Yorumlar

Şu ana kadar ürün ile alakalı bir görüş gönderilmemiş.

İlk yorumu yapmak ister misiniz? “Beyond de Light Karyola”

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe