GardıropCreo Gardırop

SKU: 8699854114613

5.925,00

👉 Konfor ⠀
👉 Fonksiyonellik⠀
👉 Ferahlık⠀

İsmi Creo

Açıklama

Biraz açık, Biraz saklı ! Creo Gardırop

Şık tasarımı ile creo gardırop hem eşyalarınız için kullanım alanı sunup hem de sizlere rahat bir giyinme  imkanı sağlıyor.

geniş hacmi ve sessiz ve pürüzsüz açılan kapakları ile kendinden beklenilenden fazlasını sunuyor. Benzersiz kulp tasarımı creo giyinme dolabını çok daha  da ön plana çıkarıyor.

Dolap kapakları, reflektif özelliğe sahip camları ve iç led aydınlatma sisteminin kusursuz çalışmasıyla, hareket sensörü sizi algıladığında saydam cam hale geçip içindeki eşyalarınızı, aydınlatma sistemi söndüğünde ise anında bir ayna haline dönüşerek iki farklı ihtiyacınızı aynı anda karşılayacak.

Akıcı renk kombinasyonu ile çağdaş tasarıma zarif bir yorum getiren ‘Creo ’ özel metal kulp tasarımı ile özgün ve etkileyici bir dekorasyon örneği sergiliyor.

Frenli menteşeleri ile siz kapaklarını sert bir şekilde kapatsanız bile kendisi yumuşak bir şekilde kapanma özelliğine sahip.

Creo serisi giyinme dolabı gardırop özel çekmeceleri saklama alanları ve şeffaf kapakları ile Berrak ayrıcalığını sizlere sonuna kadar yaşatıyor.

Zarafet ve ziyafet bir arada! yatak odanızda ferah ve sakin bir atmosfer Yalın çizgi, antrasit meşe-ekru uyumu ve işlevsel detaylarla… Mükemmel!

Çağdaş tasarımın en güzel yorumu ile Berrak ailesine yepyeni bir tasarım katıldı.

İsmi Creo

Berrak Mobilya mağazalarında yakından görüp, deneyim imkanı elde edebilirsiniz.
📍Mobiliyum Avm A Etap No: 12/2 İnegöl – Bursa
📍Mobiliyum Avm B Etap No: 19 İnegöl – Bursa
📍Masko 13-A Blok No: 23 Başakşehir – İstanbul

Yorumlar

Şu ana kadar ürün ile alakalı bir görüş gönderilmemiş.

İlk yorumu yapmak ister misiniz? “Creo Gardırop”

TR
EN TR