Yemek OdalarıCurve Yemek Odası

SKU: 8699854104408

8.550,00

Ahşabın Sıcak Etkisi İşlevsel Tasarım Detayları İle Bir araya geliyor.
Cevizin doğal güzelliği evinize geliyor. Doğanın Bahar ile başlattığı mükemmel değişime sende katıl. Doğal güzellik; en güzelidir, gerçektir etkilidir ve  kalıcıdır. Berrak Mobilya, Curve Serisi ceviz ahşap formlarının birbirini takip eden desenleri ile doğanın, mistik güzelliğini evinize taşıyor.

Açıklama

Curve yemek odası yemek odalarında sıcak bir atmosfer oluşturmak isteyenlerin ilk tercihi oluyor. Desen takibi yapan özel ceviz kaplamayla zenginleştirilen bu ürün de yemek masası için sabit ve açılabilir özellikte iki ayrı ama aynı masa çalışılmış. Konsol ve aynasındaki yuvarlak hatlar sizi yakalarken cnc makinesinde kesilmiş ve boyanıp kaplanarak zenginleştirilmiş kavisler amber renginde aydınlatmayla büyülü bir hal almıştır. Curve sandalyeler de nubuk kumaş kullanılması sandalyelerinizin kolayca temizlenmesini sağlayacaktır. Minyatür berjer hissi veren 4 adet sandalye ye 1 adet kapitone ile detaylandırılmış benç eşlik eder ve bu sayede masanızın zarif çizgileri hep göz önün de kalır. Ceviz ve atrasit renklerini taşıyan bu ürün de renklerin tahmin edilemeyen uyumu sizi yakalayacak. 1. Sınıf malzemeden üretilen ürünümüz bütik detaylarının dışında fabrikasyon imalat sayesinde insani hatalardan arındırılmıştır. Konsol iç kısımlarda koton kaplamaya yer verilmiş, kapaklar yavaşlatıcılarla daha kullanışlı hale getirilmiştir. Curve yemek odası estetik kaygılar taşıyan tüm kullanıcılarının yemeklerini ziyafete dönüştürecek.

Curve ile Yemek odası dekorasyonu

Curve Yemek Odası doğal ceviz kaplaması ve antrasit rengi uyumuyla göz alıcı bir tasarıma sahiptir. Kusursuz üst yüzey işlemleriyle her dokunuşta size farkını hissettirecek. için kullandığımız formlu ahşap parçaları ile daha estetik ve çarpıcı görünümüyle yaşam alanlarınızı eşsiz kılıyor. Curve Yemek Odası takımında kullanılan tüm ayakların rengi ve dokusu özel seçilmiş 1. sınıf masif ceviz ağacıdır.  Eşsiz tasarımının yanı sıra işlevselliğini artıran aksesuarları ile yemek odanıza rahatlık geliyor. Örneğin yavaşlatıcılı menteşe ve ray sistemleri ile sessiz ve yumuşak kapanışları sayesinde kalitesini her daim sizlere ulaştıracaktır. Takımın gözde parçalarından olan konsol aynasının ardında gizli led ışığı ile bulunduğu mekanı çok daha sıcak bir hale getiriyor.

Tüm yemek odası takımları üretilirken E-1 standartlarına uygun malzemeler kullanılmış olup çevre ve insan sağlığını her zaman ciddiyetle önemsiyoruz. Berrak Mobilya ürünlerinin tasarımında, insan anatomisi ve antropometrik ölçü standartları dikkate alınmış, kullanımında ise vücut sağlığına uygun olup kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Döşemeli ürünlerimizde dayanıklı, yumuşak dokulu, yüksek kaliteli ve nitelikleri test edilmiş ithal kumaş ve deriler kullanılmaktadır.

TR
EN TR