Home Montaj kurulum

Berrak Mobilya Türkiye nin her yerinde Müşterilerine satışını gerçekleştirdiği Berrak ürünlerinin kurulum hizmetini sağlayabilmektedir.

Montaj Kurulum Hizmeti

Berrak Mobilya  ürünlerinin bazıları , özel aletler gerektirmeden evde kolayca monte edebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Ürünümüzün içinde montaj kılavuzu bulunmaktadır. Berrak Ürünlerimizin kurulum gerektiren ve ücretsiz nakliye montaj kampanyalı takımlarımızda berrak  ekibimiz sizler için ürünlerinizi yerinde ücretsiz kuracaktır. Kampanya dışındaki Takımlarımız ve ürünlerimiz için kurulum talebiniz olduğu durumda Berrak Mobilya tarafından cazip ve uygun fiyatlarla ile fiyatlandırılarak yine yerinde kurulum sağlanabilmektedir.

Berrak Mobilya Montaj Kurulum

Berrak Mobilya Türkiye nin her yerinde Müşterilerine satışını gerçekleştirdiği Berrak ürünlerinin kurulum hizmetini sağlayabilmektedir. Geniş servis ve hizmet ağımız bizi diğerlerinden ayıran başlıca özelliklerimizdendir.

Kurulum gerektirmeyen ürünlerimiz; müşterilerimizin kolaylıkla birleştirebileceği modüllerden oluşur yada tek parça halinde kullanımı olan puf kırlent v.b. ürünlerdir.

BERRAK MOBİLYA TÜM ÜRÜNLERDE GARANTİ

Berrak mobilya ürünleri, bozulma, kırılma ve solmaya karşı 2 yıl garantilidir. Bu garantimizin altyapısında, kaliteli malzeme kullanımı , ileri teknoloji üretim hattımız, özen ile işçilik ve mükemmel tasarım için çalışan Berrak mobilyanın deneyimli  Ekibi vardır. Ürünlerimiz Avrupa Birliği standartlarına uygun anti-kanserojen ve anti-bakteriyel malzemelerden yüksek teknoloji kullanılarak üretilmektedir. Berrak Mobilya İnternet mağazamızdaki tüm ürünlerde bu garanti kapsamı altındadır.
Berrak Garanti süremiz 2 yıldır.
Arızalı Ürünler: Ürünün kullanım kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır.  Servis garantisi altında olan ürünler ancak “servis raporu” dahilinde değiştirilebilmektedir. Arızalı ürün bildirimlerinizi Müşteri Hizmetleri menüsü altındaki Arıza Kayıtları bölümünden yapabilir, daha önce açtığınız arıza kaydınıza ait gelişmeleri takip edebilirsiniz.

BERRAK MOBİLYA ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ

İade ve Değişim İşlemleri:

Satın aldığınız ürünlere ilişkin;

Teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde cayma hakkınızı kullanabilir veya,
Teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 6 ay içerisinde ayıplı mallarda değişim, iade ya da onarım taleplerinizi bize iletebilirsiniz.

TR
EN TR