AksesuarlarBerjerOturma GruplarıOfisler İçin Berjer

21 Şubat 2019by Berrak Mobilya0
https://www.berrakmobilya.com.tr/wp-content/uploads/2019/01/liny-koltuk.jpg

Ofisinizde kendiniz veya misafirleriniz için özel alan oluşturmak istediğinizde bu alanın vazgeçilmez bir parçası olan berjer ile bu alanı tamamlayabilirsiniz. Fransız kültürünün izlerini taşıyan berjer, tek kişilik koltuklar olarak bilinmektedir. Küçük bir mola vermek istediğiniz zaman bu koltukların şıklığının yanında ne kadar rahat olduğunu da göreceksiniz. Bu anlamda ofisler için berjer oldukça önemlidir. Gelen misafirlerinizi rahat bir şekilde ağırlamanız için en doğru tercih bu berjerler olacaktır.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ofis mobilyalarınız ile uyumlu olacak bir berjer seçimi dekorasyon uyumu için önemlidir. Piyasada birçok çeşit berjer bulunmaktadır. Renklerin çeşitliğinin yanında tasarımları ile de değişiklik göstermektedirler. Değişik tasarımları ile her zevke uygun berjer modelleri yapılmaktadır. Klasik tarzlar ile ofis ortamında etkili bir hava yaratabilirsiniz. Kollu ve kolsuz şeklinde üretimi yapılan berjerler, ofis için kollu modeller tercih edilmektedir. Seçim yaparken işlevselliğe de öne vermelisiniz. Hantal olmayan berjerler temizlik sırasında iş kolaylaştırmaktadır. Kullanılan malzemelerin de kaliteli olması da dikkat etmeniz gerekenler arasında yer almaktadır.

Berjer Modelleri

Klasik bir esinti sevenler için tasarlanan klasik berjerler tercih edilenler arasındadır. Kaplamaları, renkleri ve değişik tarzları bulunan klasik berjerler sizinde tercihiniz olabilir. Klasik berjerler içerisinde ofis için tercih edilen deri kaplamalı modeller olmaktadır. Ofis içinde şık bir ortam sağlamak için yardımcınız olacaktır. Retro tarzında üretimi yapılan berjerler de oldukça renkli olmaktadır. Ofisinizde cıvıl cıvıl bir hava yaratmak için bu tarz berjerlerden tercih edebilirsiniz. Hem tasarımları, hem de renkleriyle ofisin havasına renk katabilirsiniz. Modern tarzda üretilen berjerler de ofisinize uyum sağlayacaktır. Tek yapmanız gereken renk ve modele karar vererek tercih yapmanız olacaktır. Genel olarak üretim ahşap ayaklardan yapılmaktadır. Bunların dışında yapılan modellerde bulunuyor. Aynı zamanda ahşaptaki işlemeler ile farklı yaratan modellerde yapılmaktadır.

Rahat Bir Alan

Büyük bir ofisiniz varsa, çalışanlarınız için hazırlayacağınız dinlenme alanına berjer alabilirsiniz. Görüntüsüyle modern bir alan yanında, şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Küçük bir ofise sahip iseniz de kendiniz ve misafirleriniz için bu berjerlerden alabilirsiniz. Her zaman ofise ayrı bir hava katan berjerler arasından ofisinizdeki diğer mobilyalara uygun olanı seçebilirsiniz. Koltukların yanında ayrılmaz birer parça haline gelen berjer, ikili halde üretilen tasarımlara da sahiptir.

En Çok Kullanılan Modeller

Ofis dekorasyonun da en çok kullanılan berjer modelleri deri kaplamalı kapitone modeller olmaktadır. Ofisin havasını tamamladığı ve resmi bir hava yarattığı için tercih edilmektedirler. Resmi işlerle uğraştığınız bir ofisiniz varsa bu modellerden tercih edebilirsiniz. Daha rahat bir ortamda çalışıyorsanız daha renkli ve değişik tarzlarda üretilen berjerlerden edinebilirsiniz. Bekleme salonu bulunan bir ofisiniz bulunuyorsa bu alan içinde üretilen berjerler ile şık bir ortam yaratabilirsiniz.

by Berrak Mobilya

mobilya, koltuk, mobilya modelleri, yatak odasi

Yorum Yaz

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

İnegöl Mobiliyum AVM (Kurumsal)
Mobiliyum AVM 2. km A Etap No:12 İnegöl/BURSA/TÜRKİYE

+90 224 715 23 87

mobiliyum@berrakmobilya.com
İnegöl Mobiliyum AVM (B ETAP)
Mobiliyum AVM 2. km B etap No:9 İnegöl/BURSA/TÜRKİYE

+90 224 715 23 87 mobiliyum@berrakmobilya.com
İstanbul Masko Mağaza
İkitelli O.S.B. Masko Mobilya Çarşısı Blok 13/A No:23 Başakşehir İSTANBUL/TÜRKİYE

+90 212 675 30 07

masko@berrakmobilya.com
FABRİKA
Cerrah Mah. 3. Sanayi Cad. No:30 İnegöl/BURSA/TÜRKİYE

+90 224 715 40 54

info@berrakmobilya.com

BERRAK MOBİLYATasarım Ödüllü Mobilyalar

https://www.berrakmobilya.com.tr/wp-content/uploads/2018/11/tasarım-ödüllü-320x236.jpg

  Copyright  berrakmobilya.com.tr 2019@  BERRAK MOBİLYA Her Hakkı Saklıdır.

https://www.berrakmobilya.com.tr/wp-content/uploads/2018/07/visa_mastercard_2.gif

Berrak Mobilya Alt bilgileri

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe