Home Tarihçe

Berrak Mobilya Kuruluş : 1994

İlk mağazamızı 2010 yılında hizmetinize sunduk.

2010

Küçük Adımlar

Çok yoğun çalışmalarımız ve sizin karşılıksız bırakmadığınız emeğimiz ile birlikte büyüme yolunda hızla ilerledik. …..

https://www.berrakmobilya.com.tr/wp-content/uploads/2018/07/Untitled-24.jpg

Yerimizde saymadık sürekli ileriyi düşünüp bu yolda çaba sarf ettik ve aldığımız çeşitli ödüllerle ne kadar kaliteli bir firma olduğumuzu kanıtlamış olduk.

2014

Ödül Yılı

2 yeni şube açtık.

İstanbulda Masko ve İnegöl’de Mobiliyum’da olmak üzere 2 yeni şubemizi açarak firmamızın vizyonunu en iyi şekilde lanse ettik. Üst üste aldığımız başarılar da bunun en güzel örneğidir.

2018

Profesyonel Adımlar

Teknolojiyi yakından takip ederek, sıfır hata payı olan mobilyalarımızı üretmek için en yeni makineleri kullanıyoruz…

ENDÜSTRİYEL ÜRETİM ve KALİTE STANDARTLARIMIZ BİZİM EN BÜYÜK FARKIMIZ

Çizgimizi bozmadan çağa ayak uyduran ve farklı düşünce içinde olan ekip arkadaşlarımızla beyin fırtınaları yaptıktan sonra yepyeni tasarımlara imza attık. Bu da bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimiz olmuştur.

Her zaman ki gibi güveninizi boşa çıkarmadık. Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek kendi çizginize uygun ve yeni ürünlerimiz üretildikten sonra inceleyebilirsiniz…

Bir çok Dünya ülkesine yaptığımız Mobilya ihracaatlarımızın takibinde Almanya en güçlü pazarımız neticesi ile Berrak Mobilya Koeln ‘ de başta ülkemiz olmak üzere insanlığa fayda ve kolaylık sunabilme misyonumuza adım adım ilerlemeye devam ediyoruz. İdari kadromuz emekçi usta Çalışanlarımız montaj elemanlarımızdan servis kaptanlarımıza, tederikçi firmalarımızdan toptan müşterilerimiz, mağaza, zincir mağazalar, ticari dostlarımız iş birlikçi kuruluşlarımıza kadar nihayetinde sayısı 10 binleri aşan Berrak Kullanıcılarımız nihai tüketicilerimize saygı sevgi ve müşteri mutluluğu ilkesinde bağlılığımız gelişerek devam edecektir.

TR
EN TR