Home Tüm Mobilyalarda Garanti

TÜM ÜRÜNLERDE GARANTİ

Berrak ürünleri, bozulma, kırılma ve solmaya karşı 2 yıl garantilidir. Bu garantinin arkasında, kaliteli malzeme, ileri teknoloji, özenli işçilik ve mükemmel tasarım için çalışan Berrak Ekibi vardır. Berrak ürünleri; Avrupa Birliği standartlarına uygun anti-kanserojen ve anti-bakteriyel malzemelerden yüksek teknoloji kullanılarak üretilmektedir. Berrak İnternet mağazasındaki tüm ürünler garanti kapsamı altındadır.
Garanti süresi 2 yıldır.
Arızalı Ürünler Ürünün kullanım kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır.  Servis garantisi altında olan ürünler ancak “servis raporu” dahilinde değiştirilebilmektedir. Arızalı ürün bildirimlerinizi Müşteri Hizmetleri menüsü altındaki Arıza Kayıtları bölümünden yapabilir, daha önce açtığınız arıza kaydınıza ait gelişmeleri takip edebilirsiniz.

ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ

İade ve Değişim İşlemleri

Satın aldığınız ürünlere ilişkin;

Teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde cayma hakkınızı kullanabilir veya,
Teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 6 ay içerisinde ayıplı mallarda değişim, iade ya da onarım taleplerinizi bize iletebilirsiniz.

Garanti Koşulları
www.berrakmobilya.com.tr  Mobilya Satış Sitemizde satışa sunduğumuz ürünler, ürün sayfasında aksi belirtilmediği sürece 2 yıl garantilidir.

Sitemizden satın almış olduğunuz ürünümüzde bir problem çıkması durumunda üretici firma yetkili servisleri tarafından çözüme kavuşturulmaktadır. Garanti geçerliliği için ürünlerin tarafınızdan teslim alındıktan sonra ve garanti süresi içerisinde herhangi bir yırtılma, darbe, çizilme veya tahribata uğratılmaması gerekmektedir.

Ürünlerimizde üretim hatası veya nakliyeden kaynaklı bir kusur olduğunu düşünüyorsanız, bunu mümkün olduğunca detaylı belgeleyin. Örneğin cep telefonunuz ile çekeceğiniz resimleri bize e-posta ile göndermeniz bile işlemleri daha da hızlandıracaktır.

Her türlü sorularınıza cevap verebilmek için 05425410816 no’lu telefonlarımızda olacağız.

TR
EN TR