https://www.berrakmobilya.com.tr/wp-content/uploads/2019/03/yemek-odalarinda-sandalye-şıklığı-1280x807.jpg

Misafirlerinizi ağırladığınız yemek odalarınızın son derece rahat ve de şık bir görünüme kavuşması için; mobilya modasını yakından takip etmeniz gerekebilir. Güncel yemek odası takımlarında en çok dikkat çeken ayrıntıların başında; sandalyeler geliyor. Farklı tasarımları ile göz dolduran yemek odası sandalyeleri, renk ve de taşıdıkları aksesuarlarla hanımların aklını başından alıyor. Yemek odalarında sandalye şıklığı bu yılın en çok kullanılan yemek odası takımlarında da, tasarımcıların imzalarını taşıyor. Evinizde vereceğiniz davetler için yemek odanıza en uygun olan masa ve sandalye takımını alırken, bu yılın mobilya modasını da göz önünde bulundurmayı unutmayın.

Konforlu Yemek Odası Sandalyeleri

Lezzetli yemekler yerken oturduğunuz sandalyelerinde, en az yemekleriniz kadar sizleri mutlu ediyor olması gerekir. Dolayısı ile rahatsız edici sandalyelerden kesinlikle uzak durmaya çalışmalısınız. Ortopedik dokulara sahip olan yeni moda yemek odası sandalyeleri hem ergonomik hem de şık tasarımlarla evinizde yer almak için showroomlarda sahiplerini ekliyor. Yemek yedikten sonra sizin ve de misafirlerinizin sohbet edebileceği bir ortam hazırlamak için en güzel sandalye seçimini yapmalısınız. Yemek odanız için almayı hayal ettiğiniz sandalyeler rahatlığı ile oturanlara konfor dolu dakikalar yaşatırken, görenleri de zarif dokunuşları sayesinde büyülemeli.

Beyaz Yemek Odaları İçin Sandalye Seçimi

Beyazı, evinin tüm köşelerinde kullanmaktan mutluluk duyan herkes için artık yemek odalarına hangi renk, hangi model sandalye alsam devri kapandı. Yemek odası modasına damgasını vuracak olan beyaz ve de ahşap renklerin ton benzerlikleri odanızda harika bir atmosfer yaratmanızı kolaylaştıracak. Beyaz yemek odası takımınız ile ister kül rengi ahşap sandalye modellerini tercih edin, isterseniz de metal ya da mavi renk sandalye tercih edin. Beyaz yemek takımınız ile farklı sandalye modellerini birleştirerek eşsiz bir yemek odasına sahip olmak için hemen modelleri inceleyin. Beyazın sıcak renklerle de olan bağlantısından yola çıkarak, kırmızı kadife aksesuarlar ile süslenmiş sandalyeleri birleştirebilirsiniz.

Doğru Sandalye Seçimi Nasıl Olmalı

Evinizde ailenizle ya da sevdiklerinizle buluşma noktası olan ve de harika anları paylaştığınız yemek masanıza eşlik eden sandalyeleri satın alırken, önemli birkaç noktaya dikkat etmeniz sağlınız açısından yararlı olabilir. Yemek odasında kullanılacak olan sandalyelerin, şıklığı ile ön plana çıkması yeterli değildir. Aynı zamanda sırt ağrılarına sebep olmayacak şekilde tasarlanması önemli bir noktadır. Misafir odanız için seçmeyi planladığınız yemek odası takımında yer alan sandalyelerin sırt kısımlarının yapısı sizi ve de misafirlerinizi rahatsız etmeyecek tarzda olmalı. Kullanışlı ve de konforlu bir yemek odası takımının en çok aranan parçası haline gelen sandalyeler, evinizin başköşesine koyabileceğiniz kadar rahat çizgilere sahip olmalı.

Sandalye Fiyatları

Sandalye fiyatları, ürünlerin kalitesine göre değişiklik gösterirken, piyasaların hareketlendiği şu günlerde uygun fiyata, oldukça hoş yemek odası takımlarına uygun sandalyeleri satın alabilirsiniz.

by Berrak Mobilya

mobilya, koltuk, mobilya modelleri, yatak odasi

Yorum Yaz

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

İnegöl Mobiliyum AVM (Kurumsal)
Mobiliyum AVM 2. km A Etap No:12 İnegöl/BURSA/TÜRKİYE

+90 224 715 23 87

mobiliyum@berrakmobilya.com
İnegöl Mobiliyum AVM (B ETAP)
Mobiliyum AVM 2. km B etap No:9 İnegöl/BURSA/TÜRKİYE

+90 224 715 23 87 mobiliyum@berrakmobilya.com
İstanbul Masko Mağaza
İkitelli O.S.B. Masko Mobilya Çarşısı Blok 13/A No:23 Başakşehir İSTANBUL/TÜRKİYE

+90 212 675 30 07

masko@berrakmobilya.com
FABRİKA
Cerrah Mah. 3. Sanayi Cad. No:30 İnegöl/BURSA/TÜRKİYE

+90 224 715 40 54

info@berrakmobilya.com

BERRAK MOBİLYATasarım Ödüllü Mobilyalar

https://www.berrakmobilya.com.tr/wp-content/uploads/2018/11/tasarım-ödüllü-320x236.jpg

  Copyright  berrakmobilya.com.tr 2019@  BERRAK MOBİLYA Her Hakkı Saklıdır.

https://www.berrakmobilya.com.tr/wp-content/uploads/2018/07/visa_mastercard_2.gif

Berrak Mobilya Alt bilgileri

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe