https://www.berrakmobilya.com.tr/wp-content/uploads/2019/03/yemek-odasinda-beyaz-berrak-mobilya.jpg

Ev dekorasyonu bireylerin kaliteli bir yaşam sürmeleri için çok önemlidir. Salon, yatak odası, yemek odası ve diğer alanların renk seçimi kişilerin tarzını yansıtmaktadır. Özellikle yemek odasının seçilen rengi açık tonlarda olduğunda ortamın daha ferah olmasına yardımcı olacaktır. Yemek odasında beyaz şıklığı için tercihlerinizi daha dikkatli yapmanız gerekecektir. Yemek odası sizin ve sevdiklerinizin birlikte geçireceği alan olduğundan beyaz renk iştah açacağından ortama pozitif bir enerji verecektir.

Şıklık ve Zarafetin Rengi Beyaz

Yemek odanız için renk tercihi konusunda kararsız kaldıysanız beyaz renk sizin için tam bir kurtarıcıdır. Şık masalar, rahat ve farklı tasarımlara imza atan beyaz sandalyeler ve odanın şıklığını tamamlayan konsollar ve diğer mobilyalar beyazın saflığını yansıtacaktır. Beyaz, yemek odalarının vazgeçilmez rengidir. Daha aydınlık ve daha ferah bir ortam için yemek odanızda şıklığı yakalamanın yolu beyaz rengi kullanmaktan geçer. Yemek odasında beyaz renge uygun olabilen ufak tefek objelerde kullanılabilir. Yemek odasında bulunan herkesin daha sakin ve huzurlu olabilmeleri için renk kullanımı gerçekten çok önemlidir. Krem, bej ve beyaz renklerin kombinlenmesiyle çok ferah yemek odalarına kavuşabilirsiniz.

Yemek Odalarında Beyazla Gelen Mucize

Yemek odasında beyazın zarifliğini yakalamak için baştan aşağı beyaz rengi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yemek odasının tarzı kişilerin zevkini ve yaşam koşullarını ortaya koyduğundan dolayı renk seçimlerini uygun şekilde yapılması gerekir. Avizeler, şamdanlar ve mumluklarla yemek odası kombinini uygulayabilirsiniz. Harika bir beyaz masa ve yanında onu çevreleyen şık sandalyeler yemek odasının ana omurgasını oluşturur. Eve gelen misafirler bembeyaz bir yemek odasında ağırlanması ortamın daha sakin ve sade olmasıyla ilgilidir. Yemek odasının açık renklerden dizayn edilmesi iştah açar. Misafirlerin daha steril bir alanda olmalarını hissettirir.

Beyazın Masumiyeti

Beyaz masumiyetin ve şıklığın rengi olduğundan dolayı özellikle yeni evlenen gelin adayları yemek odalarında bu rengi sıklıkla kullanırlar. Beyaz ve tonlarıyla yemek odaları artık çok daha şık ve zariftir. Masayla bütünleşen diğer mobilyalar hoş görünümüyle kullanan her kişiyi büyülemektedir. Kalabalık aile toplantılarının zevkle yapılacağı yemek odalarının tasarımına beyazı yansıtmayı unutmayın. Pırıl pırıl, temiz ve saflığın rengi olan beyazı yemek odalarında kullanmak en doğru karar olacaktır.

Misafirlerinize Beyazı Yansıtın

Beyaz renk son yıllarda iç mekanların her alanında kullanılmaktadır. Mutfak dolapları, yatak odaları ve yemek odaları artık beyazın tüm ışıltısını gözler önüne sermektedir. Bembeyaz bir ortamda negatif ve kötü enerjilerinde yok olacağı düşünüldüğünde en doğru renk kararı olarak nitelendirilebilir. Beyaz ve tonlarıyla yemek odanıza verebileceğiniz farklılığı misafirlerinize de yansıtabilirsiniz. Parlak ve sıcak bir ren olan beyazı kullanırken kendinize olan güveninizi de kullanmış olursunuz. Beyaz güzel olduğu kadar zor bir renktir. Bakımı ve temizliği güven gerektirir.

by Berrak Mobilya

mobilya, koltuk, mobilya modelleri, yatak odasi

İyziko ile Taksit İmkanları
3d güvenlik altyapısı ile çalışan web sitemiz üzerinden almak istediğiniz mobilyaları; tek çekim veya 12 aya kadar taksitli hemen alabilirsiniz.
SSH Ürünümüzün Arkasındayız
Bütün Mobilyalarımız için Satış Sonrası Hizmetlerimizi en iyi seviyede sürdürmekteyiz.
İnegöl Mobiliyum AVM (Kurumsal)
Mobiliyum AVM 2. km A Etap No:12 İnegöl/BURSA/TÜRKİYE
+90 224 715 23 87
mobiliyum@berrakmobilya.com
İnegöl Mobiliyum AVM (B ETAP)
Mobiliyum AVM 2. km B etap No:9 İnegöl/BURSA/TÜRKİYE
+90 224 715 23 87 mobiliyum@berrakmobilya.com
İstanbul Masko Mağaza
İkitelli O.S.B. Masko Mobilya Çarşısı Blok 13/A No:23 Başakşehir İSTANBUL/TÜRKİYE
+90 212 675 30 07
masko@berrakmobilya.com
FABRİKA
Cerrah Mah. 3. Sanayi Cad. No:30 İnegöl/BURSA/TÜRKİYE
+90 224 715 40 54
info@berrakmobilya.com

BERRAK MOBİLYATasarım Ödüllü Mobilyalar

https://www.berrakmobilya.com.tr/wp-content/uploads/2018/11/tasarım-ödüllü-320x236.jpg
  Copyright  berrakmobilya.com.tr 2019@  BERRAK MOBİLYA Her Hakkı Saklıdır.

https://www.berrakmobilya.com.tr/wp-content/uploads/2018/07/visa_mastercard_2.gif

Berrak Mobilya Alt bilgileri

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe