blog da Yaşam alanlarınıza dair öneriler ve güncel bilgilere ulaşacaksınız.Berrak Mobilya

Berrak Mobilya Adı kalite ve güvenle birlikte anılan, yurt içi ve yurt dışı pazarında bilinirliği yüksek, ülke ekonomisine katkıda bulunan, kazanan ve kazandıran,
çalışanları, müşterileri ve tedarikçileriyle bütünleşmiş, yeniliği destekleyen,
yüksek müşteri memnuniyeti odaklı bir firma olmak. yenilikçilik odaklı girişimci ruhumuzdan güç alan güvenilir ekiplerimizle faaliyet gösterdiğimiz her alanda,
dokunduğumuz her hayata değer katarak büyüyen bir marka olmak. blog sizin için

Berrak Mobilya Blog

ürünlerimize dair ve mobilya dekorasyon ile ilgili önemli bilgiler bulacaksınız. tasarım ödüllü mobilyaları ile yaşam alanlarınızı daha konforlu hale getirmeyi amaçlıyor. Berrak Mobilya online mağazasında tüm ürünlerimizi görebilirsiniz. Ürünlerimiz alanında söz sahibi tasarımcılar tarafından tasarlanarak dünya standartlarında malzeme ve kaliteli işçilik ile üretilmektedir. Online mağazamızda sergilenen mobilya fiyatları güncel veriler olup, dönemsel indirimler anlık olarak yansıtılmaktadır.

Berrak Mobilya’nın etkileyici renk ve doku uyumu ile tasarıma imzasını atarak, ürettiği mucizevi ürünleri keşfedin. Kullanışlılık, işlevsellik, cazip koşullar ve Tüm Ürünlerde 2 yıl garanti, Tercih edilmemizin başlıca nedenlerindendir.

Tüm ürünlerimiz bozulma, kırılma ve solmaya karşı 2 yıl garantilidir. Bu garantinin arkasında Berrak Mobilya’nın kaliteli malzeme, ileri teknoloji ve özenli işçilik ve mükemmel tasarım için çalışan ekibi bulunmaktadır. Tüm ürünlerimi, dünya standartlarına uygun anti-kanserojen ve anti-bakteriyel malzemeler kullanılarak yüksek teknoloji ile üretiliyor. İnternet mağazamızdaki tüm ürünlerimiz de bu garanti kapsamındadır.

Tasarım Ödüllü Mobilyalar ve müthiş detayları berrak mobilya blog da bulabilirsiniz.
Berrak Mobilya firması sizlerin yaşam alanlarınızı ürünleriyle tasarlayıp en iyi hizmeti sağlayabilmek adına tüm teknik bilgi birikimi ile 1994 yılında üretime başladı. Tüm departmanlarımız, siz değerli müşterilerimizin yaşam tarzına uygunluğunu gözeterek , yüksek kaliteyi, eşsiz ve ergonomik tasarımlarını sunmak için yoğun bir şekilde çalışmaktadır. Berrak Mobilya firması tüm desteğinizle her geçen gün büyüyor ve bu hep böyle devam edecek…
İyi tasarım, tamkalite..
Berrak Mobilya blog takip edin dekorasyonun püf noktalarını öğrenin
DEĞİŞİM PEŞİNİZDEN GELSİN
Evlerimiz kendimizi iyi hissetmek istediğimiz yerlerdir. Bu yüzden mobilya seçimlerimizde tasarımdan, kalitesine,fonksiyonelliğinden rengine kadar her şeye özenle dikkat etmeliyiz.
Mekanlarını farklı bir felsefe ile yeniden tasarlamak isteyenler için biçilmiş kaftan…Kentsel ortamlarda estetiğin peşine düşerek eski ile yeniyi bir araya getirmekten çekinmeyenler için özel olarak tasarladık…
Berrak Mobilya blog da sizin için derlene eşsiz bilgiler var.
RUTİNİN BİRAZ DIŞINA ÇIKIP MACERACI RUHUMUZLA OYNAYAN TASARIMLARIN ZAMANI GELMEDİ Mİ?
Yaşadığımız mekanın renklerini seçerken sadece doğru tonları araştırmak için dahi günler hatta haftalar harcamak,bazılarımız için alışılmadık bir durum olabilir. Ancak renkler arasında birer duyudur…
Berrak Mobilya olarak; İyi dürüst ve faydalı tasarıma olan bağlılığımızı hiç bir
zaman kaybetmedik.Profesyonel tasarım danışmanlarımızla ve iç dekorasyon uzmanlarımızla son derece mükemmel bir hizmet sunmaktan onur duyuyoruz. Mutlu günler!

Yemek OdasıYemek Odasında Rahatlık

13 Mart 20190
https://www.berrakmobilya.com.tr/wp-content/uploads/2019/03/yemek-odasinda-rahatlik-berrak-curve-yemek-odası-hakiki-ceviz.jpg

Yemek odası her evin en önemli alanlarıdır. Çünkü misafirlerle güzel zamanların geçirildiği hoş sohbetlerin yapıldığı yemek masalarında her şeyin eksiksiz ve özel olması gerekir. Yemek odasında rahatlık hissetmenin en kolay yolu doğru dekorasyonlardır. Yemek masası, sandalyeler ve konsol bütünlüğü ile şık yemek odaları tasarlanabilir. Takım olarak satışa sunulan yemek odalarında rahatlık hissetmek için doğru mobilya tercihleri yapılması gerekir. Uygun renkler ve kullanılabilir tarzlarıyla yemek odasında şıklığın yansımasını yaratabilirsiniz.

Yemek Odalarında Farkı Yakalayın

Yemek odaları özel günlerde daha renkli ve daha canlı olduğundan seçilen tarzlarda size ve zevkinize ayak uydurmalıdır. Genel olarak son yıllarda fazla eşya yerine daha az ve kullanışlı mobilya tercihleri yapılarak daha ferah ve daha sakin yemek odaları tasarlanmaktadır. Yemek odasında rahatlığın önemi kadar şıklığında verilmesi gerekir. Hanımlar bu konuda zevklerine göre yaptıkları tercihlerde yemek odalarını baştan aşağı yenilemektedirler.

Modern ve Şık Tasarımlarla Yemek Odaları

Yemek odası dekorasyonunda zemin ve duvar renkleri de dikkate alınması gereken bir durumdur. Tam bir bütünlük için yemek odası takımlarının hepsi kullanılması gerekir. Rahatlığın verdiği en büyük keyif doğru mobilya tercihi yapmaktan geçer. Odanın yapısı ve fiziki durumuna göre seçilen yemek odası mobilyalarında artık daha açık renkler ve daha pratik olanlar kullanılmalıdır. Yemek ile ilgili tüm eşyaların sığacağı konsol, büyük ve açılıp kapanabilen masa ve kullanımıyla büyük rahatlık sunan sandalyeler yemek odalarındaki bütünlüğü sağlar. Yemek odasındaki rahatlığı hissetmenin en kolay yolu ise şık tasarımlı mobilyalardır.

yemek-odasinda-rahatlik-berrak
yemek-odasinda-rahatlik-crose-berrak

Yemek Odasında Rahatlık İçin Doğru Seçim

Günümüzde daha modern yemek odaları tercih edilirken, bazı hanımlar daha klasik olanları da seçebilmektedirler. Yemek odasında tüm aile fertleri veya misafirler rahat etmek ister. Çükü yenen yemek saatinde uzun sohbetler o masada geçtiğinden dolayı renk ve tarz seçimi çok önemlidir. Yemek odasında soft renkler hakim olurken daha kullanışlı mobilyaların tercih edilmesi de moda haline gelmiştir. Rahatlık için uygun yemek odası mobilyaları seçilerek farklı bir ortam yaratılır. Fraklı renk kombinleriyle yemek odalarında şıklığı yansıtabilirsiniz.

Farklı Bir Yemek Odası İçin Rahatlığın Tercihi

Yemek odalarında rahatlık yakalandıktan sonra farklı objelerle ve eşyalarla şık bir ortam yaratılabilir. Aynalar, ışıklandırmalar ve daha birçok farklı eşyalarla yemek odalarında sevdiklerinizle çok farklı ve güzel anlara imza atabilirsiniz. Yemek yerken ortamın şık ve farklı olması misafirlerin daha rahat olmasını sağlayacaktır. Bu sebepten dolayı yemek odasında renk uyumu için dekorasyon firmalarından da ayrıca fikir alınabilir. Yemek odasında marjinal bir hava oluşması için mobilya seçimleri çok önemlidir. Farklı bir yemek odası için hayal gücünüze güvenip rahat edilebilen yemek odaları tasarlanabilir. Yemek odasında kendi zevkinizi yansıtarak marjinal havayı yaratarak şık ortamlar yaratabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

https://www.berrakmobilya.com.tr/wp-content/uploads/2019/03/Berrak-Mobilya-b-logo-320x105.png

Berrak bir dünya BERRAK MOBİLYA

Berrak Mobilya 'nın etkileyici renk ve doku uyumu ile tasarıma imzasını atarak, ürettiği mucizevi ürünleri keşfedin. Amacımız; yaşam alanları üzerine konforlu çözümleri, mutlu müşteri ilkesi ile geliştirmektir. Kullanışlılık, işlevsellik, cazip koşullar ve Tüm Ürünlerde 2 yıl garanti, Tercih edilmemizin başlıca nedenlerindendir. İstanbul Masko ve İnegöl Mobiliyum A ve B Etaplarında Mağazalarımız her gün açıktır.
SOSYAL

Doğanın başlattığı muhteşem değişime siz de katılın!

https://www.berrakmobilya.com.tr/wp-content/uploads/2019/03/FOOTER-BERRAK-CEVİZ-AHŞAP-2-320x208.jpg
TASARIM ÖDÜLLÜ MOBİLYALAR BERRAK MOBİLYA

WhatsApp chat